Vzhůru do roku 2013!

Napsal Kateřina (») 1. 1. 2013 v kategorii Myšlenky, názory, blbosti, přečteno: 620×
p3310233.jpg

          Tak.. a rok 2012 je za námi.. Zdá se, že i konec světa je za námi, a tak můžeme šťastně vykročit do nového roku.


         Já osobně jsem si poslední večer loňského roku neužila zdaleka tak, jak bych chtěla. Mám totiž anginu a ačkoliv jsem známá jako poctivá pařmenka (minulé Silvestry mi připomínají fotky, na kterých tančím s disco koulí místo hlavy) letošního Silvestra jsem strávila doma, konkrétně ležíc na gauči u přiblblých silvestrovských pořadů.. A bylo mi z toho na nic. Ne z toho, že nejsem na velké párty, ale z pomyšlení na to, že většina mých přátel tráví Silverster spolu a já jsem sama.. 

         Tyhle pocity mě ale trápí už nějakou dobu. Může to být také tím, že letošní prázdniny jsem věnovala hodně času sledování filmů a romantických komedií, například Bridget Jones; sice nejsem zoufalá třicítka, ale v Bridget se někdy neuvěřitelně vidím. V loňském roce jsem potkala spoustu skvělých kluků, z kterých se nakonec vyklubal Daniel Cleaver, i když trochu realističtější, což je sice fajn, lepší než  pan Fitzpervert, ale já nějak nevím, jestli bych nechtěla něco trochu jiného.. Jsem skromná, je mi osmnáct, a přesto, že bych jednou ráda potkala lásku svého života tak, jako Bridget Marka Darcyho, stačil by mi úplně normální fajn kluk, který by mě měl rád.. nechci ani prince, ani bílého koně; nikdy jsem nechtěla být princeznou, ani barbínou.. chtěla jsem být vždy jen sama sebou. Poslední rok mě někdy přepadl pocit, že mě společnost ovlivňuje tak, jak já nechci. Snažila jsem se chovat tak, abych si rozumněla s určitými lidmi, i když jsem tím obětovala část sama sebe. 


         Do nového roku nemám žádné předsevzetí. Konkrétní předsevzetí jsou totiž na nic. Nebudu si psát seznam toho, co chci v tomto roce udělat, ale budu se snažit změnit mnoho věcí; některé už jsou zřejmé z odstavců výše.


Za prvé: Rozhodla jsem se dělat vše proto, abych byla co nejvíce sama sebou. I za podmínky, že tím třeba ztratím některé přátele. Věřím totiž, že ti praví zůstanou, ti, kteří mě mají rádi takovou, jaká jsem, třeba jich nebude tolik, o to víc si jich ale budu vážit.


Za druhé:
Sebedůvěra; chtěla bych ji více, protože ji vlivem okolí ztrácím tím, jak přestávám být sama sebou, jak už jsem napsala. Ale samozřejmě nechci být sobecká, namyšlená ani arogantní.. 

Chci se především více věnovat sobě tak, abych se sebou mohla být zase spokojená.

         Možná, že jsem někoho inspirovala, což by mě moc potěšilo. Kromě článků s recepty a tipy bych chtěla psát články o sobě a o svých pocitech - to je jeden z kroků k tomu být sama sebou a získat si zpět sebedůvěru.

  Mějte se krásně, do roku 2013 vyjděte správnou nohou. Nedávejte si předsevzetí, o kterém víte víte, že ho nemůžete splnit, užívejte si života a žijte pro to, co milujete. 

                                                  Šťastný nový rok!


PS: A co mi starý rok dal / vzal? Přinesl mi spoustu změn, ať už změnu bydlistě do naprosto jiného prostředí, zkusila jsem spoustu nových věcí - dobrých i méně dobrých, a zažila jsem nezapomenutelné chvíle. Krom toho jsem se ale také setkala s různými lidskými povahami.. zvláště u lidí, které jsem měla moc ráda. Ztratila jsem nejlepšího přítele a je konec s mou dlouhotrvající známostí.. Tedy, nebyl to vztah jako takový, byl hodně volný, vlastně něco jako friends with benefits. Když ale zjistíte, že dotyčný je debil a dojde vám to zrovna, když jste spolu v posteli, přesto, že vám to okolí říká horem dolem už dlouho.. Nedá se nic dělat. I za tyhle poznatky jsem ráda :D

Kač

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a tři